Naukowy Zjazd Wiosenny Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa jest ogólnopolską cykliczną konferencją, organizowaną od ponad 25 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

Tegoroczny Zjazd odbędzie się w dniach 3-7 maja 2023 roku w Centrum Edukacji Geologicznej UW, w niezwykle urokliwym mieście województwa świętokrzyskiego – Chęcinach (okolice Kielc). Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów oraz młodych naukowców z całej Polski. 

W trakcie Zjazdu będzie można wysłuchać wykładów od wiodących naukowców z polskich uczelni wyższych, a także reprezentantów firm współpracujących z SMPTChem. Udział w konferencji umożliwi również nawiązanie nowych kontaktów oraz wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami konferencji.

Rejestracja rusza już od 1 marca, a ilość miejsc jest ograniczona!
Więcej na: https://zjazdy.smptchem.pl/

Zapraszamy do wzięcia udziału w Zjeździe Wiosennym SMPTChem i mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa interesujące i owocne w nową wiedzę doświadczenie!

Written by ogptchem